Denemeniz Gereken Örgü Modelleri

Klasik örgü modellerine alternatif mi arıyorsunuz?

Sıcak havalarla birlikte saçlarınızı açık bırakmak yerine toplu olarak kullanabileceğiniz modellere yöneliyorsunuz. Hal böyle olunca da sürekli topuz veya at kuyruğu yapmak yerine farklı alternatifler arıyorsunuz. Neyse örgüler imdadımıza yetişiyor! Hem de, küllerinden doğarak. Örgüler son yılların en popüler saç modellerinden.

O halde görünümünüze farklılık katacak örgü modellerini deneyebilirsiniz. Bu noktada romantik bir görünüm elde edebilmek için örgüyü saçınızın ön kısmına uygulayarak bir taç görünümü de elde edebilirsiniz. Ya da geriye tarayarak kullandığınız saçlardan vazgeçmekte zorluk yaşıyorsanız saçınızdan belli tutamlar ayırıp onları örebilirsiniz. 

Kolejli stiline referans veren bir model istiyorsanız saçlarınızı ortadan ikiye ayırıp da örmeyi deneyebilirsiniz. Seçtiğiniz model ne olursa olsun son dokunuşta saçlarınıza TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü’nü uygulamayı unutmayın.

Geçtiğimiz sezonlarda da çok fazla kullanılan yana taranmış saçlara gönderme yapmak içinse saçlarınıza  TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey sıkıp dalgalandırdıktan sonra hafifçe yana tarayıp örebilirsiniz. İlle de topuz diye ısrarcıysanız topuz ve örgü modellerini bir araya geren bir saç şekline şans vermelisiniz.

İlhamınız galeride.

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >