DB Berdan Defilesinin Dikkat Çeken Saçları

Moda haftasının en iddialı saçları TONI&GUY desteğiyle DB Berdan podyumundaydı.

Hazırladıkları parçalarla önyargıları ve olumsuz düşünceleri kırmaya çalışan DB Berdan, Sonbahar/Kış 2019-2020 defilesinde bu mesajları TONI&GUY’ın kulis uzmanlığının desteğiyle saçlara da taşıdı.

Koleksiyonun tüm renklerinden bir parçayı saç modellerinde de gördüğümüz şovda, DB Berdan’ın sıkça kullandığı alt kültürlerin esintilerini de hissettik. Özellikle saç tasarımında gel hair (ıslak görünüm) modelinin kullanılması ve bu modelde Latin “chola” kültürünün imzası olan şekillendirme unsurlarına yer verilmesi göze çarptı.

Bebek saçlar dediğimiz ince telli ve  yüze düşen parçaların alına yapıştırılarak şekil verilmesinden oluşan stiller, 50’lerin oldukça kabartılmış pompadour modelleri, 90’ların havalı Afro’ları, heykelsi ve glam unsurlarla oluşturulmuş saçlar DB Berdan podyumunda gördüğümüz modellerden sadece birkaçıydı.

23 sezonu aşkın süredir Londra Moda Haftası’nın resmi saç sponsoru olan TONI&GUY, DB BERDAN kulisinin de saç kahramanı oldu. 

Saç şekillendirme ürünlerindeki profesyonelliğini bir  kez daha ortaya koyan TONI&GUY ve MAAG çarpıcı, yaratıcı, özgür saç modellerinin DB BERDAN podyumundaki yansıması oldu.

DB Berdan saç tasarımlarında en çok kullanılan TONI&GUY ürünleriyse özellikle topuzlarda ve bee hive saç modellerinde sert tutuş sağlaması için Ekstra Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi, ıslak görünümü en pratik şekilde verebilmek için Şekillendirici Sprey Wax,  podyum ışıklarının saçlara yansıması ve elektriklenmeyi minimuma indirgemek için Yoğun Işıltı Veren Serum ve tabii ki son dokunuş için Işıltı Veren Saç Parfümü oldu.

Podyumdaki tüm saç görünümlerine göz atmak için galeriyi ziyaret etmeyi unutmayın!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >