Athleisure & Saç Modelleri

Athleisure trendini takip ederken hangi saç modellerini kullanabilirsiniz?

Artık eşofman takımınız ile sokağa çıkabileceğinizi ve hatta bunu yaparken sokak modasını takip ettiğinizi biliyorsunuz. Peki, bu trendi hayata geçirdiğiniz sırada saç modeliniz nasıl olmalı? 

Sportif bir stili yansıtan tasarımları sokağa taşırken aynı etkiyi saç modelinizde de yakalamanızda fayda var. Tek nedeni ise bütünlük sağlamak. Zira abartılı bir topuz veya saç modelini tercih ederseniz sportif görünümünüz ile tezatlık yaratabilirsiniz. Ama bahsedilen tezatlık bu senaryoda kaçınılması gereken bir sonuç. 

Saçlarınızın olabildiğince doğal kalmasına özen gösterin. Ya da sezon trendleri etrafında rastladığınız eğlenceli saç modellerini ve saç trendlerini uygulamaya devam edin. Renkli bir stiliniz var ise kıyafetinize ve görünümünüze ışıltı katması adına simli at kuyruğu saç modellerini deneyebilirsiniz. Önerilerimiz için tıklayın. 

Özellikle spor salonunda saçlarınızın yüzünüze gelmemesi ve hareket kabiliyetinizi kısıtlamaması adına tercih ettiğiniz örgü ve atkuyruğu modellerini de kullanabilirsiniz. Bir sezon geriye dönüp Sonbahar / Kış 2016 sezonunda uyguladığınız iki yandan örgü modellerine bir şans daha verebilirsiniz. 

athleisure
eşofman
track suit
hair do
hair style
Saç Şekillendirme
Saç modeli
Saç Stili
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >