2019'da Her Yerde: Yüksek At Kuyruğu Nasıl Yapılır?

Kolay, pratik ve işlevsel saç modelini öğrenin.

2019’un şu an görünen trendleri arasında yüksek at kuyruğu olması ne güzel haber! Bir kadını belki de en feminen gösteren saç modellerinden biri, tepeden at kuyruğu. Hem çekici hem de masum gösterdiğini de eklemek gerek tabii.

Peki 2019’da her yerde olacak bu saçı kendinize nasıl uyarlayabilirsiniz? Öncelikle, malzemelerinizin tam olduğundan emin olun.

At kuyruğunuzu sıkı yapacağınızı farz ederek, sıralamaya başlıyoruz:

* Düzleştirici, sık dişli bir tarak, sağlam bir lastik toka, Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey, Toni&Guy Işıltı Veren Saç Parfümü ve Toni&Guy Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi'nin göz hapsinizde olduğundan emin olun.

* Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey’i sıkın ve saçlarınızı düzleştirin.

* Sıkı at kuyruğunun en önemli özelliği, toplandığı kısımların kusursuz ve aynı gibi görünmesidir. Bu nedenle saçınızı, gevşemesine müsaade etmeden, biraz da pratik el hamleleriyle tepede toplayın.

* Ardından sık dişli tarakla sıkı kısımların üzerinden hafifçe geçin ve kusursuz hale getirin. Bu sıkı kısımlara Toni&Guy Işıltı Veren Saç Parfümü uygulayın ve aynı efekti yaratın. Sonra ışıltıyı dağıtmak için sıkı tarakla tekrar üzerinden geçin.

* Görünümü sabitlemek için Toni&Guy Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi sıkın.

Hazırsınız!

Saç modeli
yüksek at kuyruğu
high pony tail
At Kuyruğu
at kuyruğu nasıl yapılır
yüksek at kuyruğu nasıl yapılır
kolay saç modeli
pratik saç modeli
Saç Stili
Saç Trendi
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >