2019 Sonbahar/Kış Saç Modelleri

Bu sezon kullanabileceğiniz saç modellerinden en trend olanları derliyoruz.

İlginç olmayan şekilde bu sezon da ışıltılı ve sağlıklı saçlar moda. Bu beynelmilel standardın yanı sıra, 2019 kış sezonunda dikkat çeken saç modelleri de mevcut. Kendilerinin gündüz ya da gece kombinlerine eşlik etme puanları epey fazla. Aynı zamanda her türlü saç rengine de (uzun denizkızı saçları hariç!) Uyum sağlamaya müsaitler. 2019 kışının en trend ve havalı saç modellerine göz atmak için aşağı davetlisiniz! 

Ensede Muz Topuz

Bu yüksek dozda romantik saç modeli özellikle düğün sezonu için ideal. Bizce ofiste de rahatlıkla kullanabilirsiniz zira uygulaması oldukça kolay: Parmağınızın etrafında göndürdüğünüz saç kütlesini tel tokalarla sabitliyorsunuz. 

Denizkızı Dalgalar

Upuzun saçlarda gördüğümüz sık kıvrımlı, denizkızı dalgalarını kırmızı halıda çokça görür olduk. Bu modelin rengi, dalgaları daha ön plana çıkaran gölgeli vurgular ya da ombre’ler oluyor.  Uzun saçlarınız, ısıdan koruyucu sprey, maşa ve saç spreyiniz hazırsa, başlayabilirsiniz. 

İki Örgü

Prada ve Gucci defilelerinde gördüğümüz üzere iki yandan örgüler bu sezonun olmazsa olmaz trendlerinden. Uygulaması kolay olduğu gibi, gözümüz de uzun zamandır kendilerine aşina olmadığı için farklılık yaratıyor. 

Balıksırtı Örgü

Balıksırtı küllerinden doğuyor! Bu kez, daha büyük hacme sahip ve arasında postiş ya da kurdele gibi detayları görebileceğimiz, yaratıcı versiyonlarıyla!

Ortadan Ayrılan Saçlar

Ortadan ayrılan saçların modası asla geçmez. Sofistike bir görünümün ek kestirme yollarından biri olan ortadan ayrılan saçlarınızı kulak arkanıza alıp hayalet tel tokalarla sabitleyebilirsiniz.

At kuyruğu + Kakül 

Yani, namıdiğer ‘perde kaküller’… 1960’lara referans veren atkuyruğu ve kakül kombinasyonu size yüzüne masum, stilinize nostaljik bir hava katabilir. Kakülünüzün yanındaki saçları uzun bırakmayı unutmayın.

Pürüzsüz Düz: Cam Saç

Pürüzsüz düz saç modeli, ya da diğer bir adıyla fön… Saçlarınıza ısıl işlem uygulamadan önce ısıya karşı koruyucu bir ürünle hazırlamayı unutmayın. Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey doğru bir tercih. Fön ya da düzleştirme işlemi bittikten sonra Toni&Guy Işıltı Veren Sprey’i sıkabilirsiniz.

Geriye Yatırılan Islak Saç

Tıpkı pürüzsüz saç gibi klasikleşen geriye yatırılan ıslak saç sonbaharın en popüler modellerinden. Üstelik uygulaması da çok basit! Burada, geriye yatırılan ıslak saçı evde kolayca uygulama yöntemlerini açıklıyoruz.

Tepede Topuz

Tepede topuz, verdiği rahatlıkla sıcak ve soğuk mevsimlerin en çok tercih edilen saç modellerinden biri. 2019 Sonbahar/Kış saç modellerinde de epey dikkat çekiyor. 

Mandal tokalar

2000’lerin mandal tokaları Sonbahar/Kış 2019 sezonunda da epey trend. Mandal tokalarınızı ensede burgu topuzlarınızla kullanabilirsiniz.

Taşlı Tokalar & Mesajlı Tokalar

Mesaj veren tokaların sizin için konuştuğu bir sezona daha devam ediyoruz. Stilinize çocuksu bir hava katmak için tercih edebilirsiniz. Ya da sert bir hava; artık, mesajınız ne ise…

Saç bantları 

Saç bantları bıraktığınız yerde duruyor. Popülerliğinden bir şey kaybetmiş değiller. Onları, yukarıda da bahsini geçirdiğimiz cam saç ya da ortadan ayrılan saç trendleriyle birlikte kullanmaya ne dersiniz?

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >