2019 Oscar Ödül Töreni’nin Dikkat Çeken Saçları

2019 Oscar Ödül Töreni’ne damga vuran saçlar...

Bu yıl kırmızı halı adeta bir güzellik geçidine sahne oldu.

Eğer konumuz 2019 Oscar Ödül Töreni’yse, açılışı gecenin yıldızı Lady Gaga ile yapmamıza izin verin. Zaten epey kalabalık olan ödül koleksiyonuna Oscar’ı da ekleyerek başarısını tescilleyen Gaga, gecede oldukça asil bir saç modeli tercihinde bulundu. İmzası haline gelen platin saçlarını şık bir topuz halinde tepede toplayan sanatçı, kazandığı ödülün hakkını bir de asaletiyle vermiş oldu. Tabii Lady Gaga geceye sadece saç modeliyle damga vurmadı. Henüz izlemediyseniz, Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın Shallow performansına bir göz atın deriz zira son 1 haftadır herkes bu performansı konuşuyor.

Tıpkı Gaga gibi asil tercih yapan bir diğer isimler, ensede topladığı saçıyla Emma Watson ve 60’ların hafif krepeli ve feminen dalgalarını tercih eden Kendall Jenner oldu.

Gözlerimizi kısa saçlı yıldızlara çevirdiğimizdeyse bu model ile feminen duruşlarını kanıtlayan  Emilia Clarke ve Charlize Theron’ı görüyoruz.

Sıra uzun saça geldi.

2019 Oscar Ödül Töreni’nde Angela Bassett, gecenin en güçlü güzellik görünümlerinden birini sergiledi: Uzun afro saçlarını ensesinde topladı ve kuyruk kısmını kabarttı. Saçlarına eklediği postişlerle saç boyunu uzatan Angela Basset, rapunzel stilini kırmızı halıda oldukça iyi yansıttı diyebiliriz.

Oscar Ödül Töreni 2019’da karşılaştığımız tüm bu isimlerin ve daha fazlasının kırmızı halı saç ve makyaj görünümlerine galeride göz atabilirsiniz.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >