2018’de Göreceğimiz Saç Modelleri

Liste başı stiller.

Sonbahar / Kış sezonu yeni saç modellerini beraberinde getirdi. Her uzunluğa yakışan saç modellerinden sizin favoriniz hangileri?

Örgüler: Bir süredir hayatımızda olan örgüler tahtlarını kolay kolay bırakmayacak gibi duruyorlar. Hemen her boydaki saça yakışan örgülü modeller, bu sonbahar/kış döneminde de favorilerimiz arasında. Hangi modeli yaparsanız yapın saçlarınızı örmeden önce TONI&GUY Yoğun Işıltı Veren Serum’u uygulayarak pürüzsüz bir görünüm elde etmeyi unutmayın!

80’ler Saç Stili: Krepeli kabarmış saçlar yani bir nevi Amy Winehouse stili bu sezon ön planda. Moschino, Blugirl gibi markaların defilelerinde de en az kıyafetler kadar dikkat çeken bu model için TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Sprey’i yanınızdan ayırmayın deriz.

Marilyn Monroe Stili: Max Mara defilesinde sadece kıyafetleriyle değil saçlarıyla da yeniden yaşatılan Marilyn Monroe stili oldukça beğeni toplamıştı. Bu model için ille de saç kestirmenize gerek olmadığını artık biliyor olmalısınız, hatırlamak için Yalancı Bob yazımıza göz atabilirsiniz. Monroe stilini uyguladıktan sonra son dokunuşu TONI&GUY Işıltı ve Canlı Görünüm Veren Sprey ile yapmayı ise unutmayın!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >