2017 Bitmeden Bu Saç Modellerini Deneyin -2

2017’de öne çıkan ve denenmesi gereken saç modellerine devam ediyoruz.

Eğer yazımızın ilk bölümündeki saç modelleri ilginizi çekmediyse, sizi ikinci bölüme alalım ve 2017 bitmeden mutlaka denemeniz gerektiğini düşündüğümüz modellerle tanıştıralım.

Islak ve Doğal: Yazın kendi halinde kurumaya bıraktığımız saçlar, kış aylarında da kullanılabilir bir model olduğu 2017’de kanıtladı. Bu model için Deniz Tuzu Etkili Sprey ile doğal dalgalar yaratabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Yeni bir görünüm içinse geriye doğru taramayı deneyebilirsiniz. TONI&GUY Işıltı ve Canlı Görünüm Veren Sprey uygulayarak stilinizin tadına varabilirsiniz!

Yandan Ayırma: Kötü saç günü kurtarıcılarının arasına giren bu model hem cool görünümün hem de hareketli bir stilin anahtarı. Şakağınıza yakın bir tutamı yandan ayırıp diğer tarafa atarak saçınıza hacim kazandırmanız oldukça kolay. TONI&GUY Saç Diplerine Yoğun Hacim Veren & Yağ Arındırıcı Pudra ile daha volümlü saçlara merhaba diyebilirsiniz!

Doğal Dalgalar: Uyumadan önce saçınıza yapacağınız bir topuzla veya nemliyken saçınıza TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Sprey uygulayarak saçlarınızı şekillendirebilir ve kurumaya bırakabilirsiniz….

At Kuyruğu: Yılların eskitemediği modellerden biri olan at kuyruğu bu sene farklı toplanış şekilleri ve dokusuyla dikkat çekiyor. İstediğiniz modelde topladığınız saçlarınıza TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü ile son dokunuşu yapabilirsiniz!

 

Saç modeli
nasıl yapılır
Saç Stili
Saç Şekillendirme
At Kuyruğu
yandan ayrık saçlar
yandan ayırma
doğal dalgalar
wob
wavy
pony tail
geriye taranmış
hair do
hair style
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >