2017 Bitmeden Bu Saç Modellerini Deneyin -1

2017’de öne çıkan ve denenmesi gereken saç modelleri.

Saçların yeni trendlerle, yeni aksesuarlarla tanıştığı aynı zamanda klasik modellerin yeniden yorumlandığı bir sene oldu 2017. Peki siz bu trendlerden hangilerini denediniz? Ya da 2017 bitmeden hangilerini deneyebilirim diye kendinize soruyorsanız yazımızın birinci bölümünü okumaya deva edebilirsiniz.

Örgüler: Tek, ikili, yandan, ortadan, sağdan, soldan derken son trend tribal örgüler. Etnik köken yansıması olan bu örgülerle cool bir görünüm yakalamanız çok kolay. Örgünüzü yaptıktan sonra TONI&GUY Orta Tutuşlu Sprey ile sabitleyerek gün boyu bozulmayan saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Kase Kesim: İddialı bir kesim olduğu ve kullanımı zor bir model olduğunu kabul ediyoruz ama farklılığı da iddiasında… TONI&GUY Hacim Veren Köpük ile iddialı saçlar ise kaçınılmaz!

Neon Renkler: İster saçın tamamı ister bir kısmı neon renklerle canlandı bu sene. Kanarya sarısından, elektrik mavisine, bebek pembesinden, denizkızı yeşiline farklı bir renk skalası 2017 yılında saçlarda kendine yer buldu ve bulmaya da devam ediyor!

Ultra Kısa Bob: Kulak hizasında bob kesim halen moda olsa da farklı varyasyonları karşımıza çıkmaya başladı. Bu yeni trend ile kulağa değen saç uçları sayesinde farklı bir görünüme sahip olabilir, saç uçlarınızı TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Sprey ille hareketlendirebilirsiniz. 

Saç modelleri
Saç Stilleri
hairdo
hair style
hair trends
2018 hair style
2017 hair style
Bob
ultra bob
bowl cut
kase kesim
braids
örgüler
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >