1920’den Günümüze Bob Saç Modeli

Geçmişten günümüze

İlk olarak 1920’lerde ortaya çıkan, özgür ve ilham verici kadınların kullanmaya başladığı Bob saç modeli günümüzde hala revaçta. Son yılların en sevilen modellerinden olan Bob stilinin pek çok farklı yorumu mevcut. Bu da bu kesimi pek çok farklı saç tipine uygun hale getiriyor!

Ortadan ayrılmış düz kesim Bob

Yaz sonrası yıpranmış saçlara sağlıklı bir görünüm kazandıracak bu kesimi günlük yaşamınızda rahatça kullanabileceğiniz gibi saçlarınızın ışıltısını arttırarak “ultra fashionable” bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tarz için saçlarınızı düzleştirip TONI&GUY Yoğun Işıltı Veren Serum’u kullanabilirsiniz.

A kesim Bob’a ne dersiniz?

Arkaların daha kısa önlerin daha uzun olduğu bu kesim saçlarınızı daha hacimli gösterirken aynı zamanda her yüz şekline yakışmasıyla da biliniyor. Bu kesime dilerseniz kakül de ekleyebilirsiniz!

Wavy Bob

Dalgalı saçta bu kesimi yapacaksanız saç stilistinize güvenmeniz gerektiği bir gerçek ama doğru kesimle yandan ayrılan Bob, aradığınız hacmi ve stili bulmanızı sağlayacak! Kolaylıkla kullanabileceğiniz bu tarzı TONI&GUY Doğal  Saç Buklesini Belirginleştiren Sprey ile dalgalarınızı yumuşak ve parlak şekilde belirginleştirebilirsiniz.

Son olarak bu sezonun öne çıkan trendlerinden biri ise Brigit Bardot’nun ilham kaynağı olduğu bu mikro kaküller. Hem düz hem dalgalı saça yakışan bu modeli mutlaka deneyin!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >