Saç İlhamınız Tom Cruise'dan

Hatırlatalım.

Geçen yıllara rağmen nasıl bu kadar genç kalabildiğini hala sorguladığımız Hollywood kraliyet ailesinin üyelerinden Tom Cruise, bu hafta saç modeli ilhamınız olacak.

Seneler boyunca kullandığı farklı stiller ile bize ve birçok erkeğe sınırsız ilham kaynağı sağlayan Tom Cruise’un dikkat çekici modellerine göz atalım.

Omuzlarına kadar uzanan saçları ile gençlik yıllarını geçiren Tom, saçları uzunken doğal haliyle bırakmayı tercih etmiş. Yandan ayırarak kullandığı saçları biraz 80’ler havası verse de, günümüze kolayca adapte edilebilir.

Tom bir süre de buzz cut denemiş. Fakat bu sürenin kısalığından yola çıkarak, tahminimiz kendisine çok da fazla bu modeli yakıştırmamış. Buzz cut, pratikliği seven erkekler için bir numaralı saç stili. Eğer bu konuda hemfikirsek, detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Tom Cruise’un imza saç modeli ise ne çok uzun ne de çok kısa diyebileceğimiz, kulak hizasının hafif üzerinde kalan ve istediğinde geriye tarayabileceği saç stili. Kendisi geriye tarayarak bu modeli kullanmamayı onun yerine saçlarının yüzüne düşmesini tercih ediyor. Hafif şekillendirdiği bu model kendisine oldukça genç bir görünüm veriyor.

Eğer siz de başarılı oyuncu Tom Cruise’un saç modellerinden ilham almak isterseniz, galerimize göz atmayı unutmayın.

Bu saç modellerinde size yardımcı olacak TONI&GUY ürünleri için ise buraya tıklayın.

saç ilhamı
hair inspirastion
Mens Style
men hairstyle
men hairdo
Mens Fashion
Erkek Saç Stili
erkek saç modeli
Erkek Modası
Erkek Stili
Tom Cruise
saç ilhamı tom cruise
celebrity hairstyle
ünlü saç stili
buzzcut
Uzun Saç
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >