Saç İlhamınız Jared Leto'dan

Değişimi çok seviyor.

Jared Leto’yu psikolojimizi sarsan oyunculuğu ve canlandırdığı karaktere aşırı bağlanmasıyla hatırlarsınız. Bunun dışında neredeyse her an değiştirdiği saç stiliyle de gözünüze çarpmış olabilir. Pembe, sarı, yeşil ya da mavi... Jared’ın denemediği saç rengi kalmadı. Uzun, kısa, manbun, sleek back... Hayır, bildiğimiz saç stillerini saymıyoruz. Jared’ın denediği modelleri söylüyoruz. E hal böyle olunca, biz kendisini bu hafta ilhamımız olarak seçtik.

Kimse Jared kadar saç stilini ya da rengini değiştirmiyor, değiştireceğini de sanmıyoruz ama Jared’ın geçmişte kullandığı modellerden en az 2 tanesinin size ilham vereceğinden eminiz. Özellikle de uzun saçları yeniden trend listesinin tepesine taşımasıyla birlikte Jared, saçlarını uzatmak isteyen ama bir türlü cesaret bulamayan erkeklere yol gösterici olacak diye düşünüyoruz.

TONI&GUY Durulanmayan Şekillendirici Bakım Kremi uzun saçlarınızı pürüzsüzleştirmek için size yardımcı olacak. Eğer saçlarınızda şekillendirici ürün kullanmak istemezseniz, TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Sprey sıktıktan sonra düzleştirici yardımıyla saçlarınızı düzleştirebilirsiniz, unutmayın. 

Jared Leto
saç ilhamınız
hair inspo
hair inspiration
hair style
hair do
mens hair
kolay saç modeli
erkek saç modeli
Erkek Saç Stili
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >