Saç İlhamınız Harry Styles'dan

Kendi yolunu seçti.

Bu hafta saç ilhamımızı One Direction grubunun solisti Harry Styles’dan alıyoruz. Grup dağılmadan önceki günlerden beri stil olarak diğer üyelerden farklı bir zevki olduğunu kanıtlasa da, Harry’nin saç macerası çok parlak bir model ile başlamadı. Fakat hikayeyi zirveye taşıyabildi.

Yana taranmış kabarık saçları ile tanıdığımız Harry, yıllar içinde saçlarını omuz hizasından daha da uzun bir boyda uzattı, tarzını da hipster felsefesini benimseyerek oluşturdu ve saç & stil ikilisini kendisi için bir paralele oturttu. Uzun saçlarını yana ayrılmış ve geriye taranmış hafif dalgalı bir modelde çok uzun süre kullanan şarkıcı 2016 yılındaysa artık imzası haline gelen saçlarını kısacık kestirerek herkesi şaşırttı. 

Uzun ya da kısa fark etmez, saç stili konusunda Harry Styles’dan ilham almanı tavsiye ederiz. Uzun saçlarınızı TONI&GUY doğal ve mat görünüm veren Şekillendirici Krem Wax ile şekillendirebilir, kısa saçlarınıza ise Harry’nin de yaptığı gibi geriye doğru tarayarak model verebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >