Saç İlhamınız Alex Turner'dan

Her modeli denedi.

Indie Rock grubu Arctic Monkeys’in solisti Alex Turner, bugüne kadar farklı farklı saç modelleri denemiş bir sanatçı. 2000’lerin başından beri sezon trendlerini yakından takip eden Alex Turner’ın uyguladığı saç modellerini beraber inceleyelim.

2000’lerin başında ne uzun ne de kısa olarak tabir edebileceğimiz bir boydaydı saçları. Aşağıya doğru tarayarak kullandığı saç modeli, o zaman için göze güzel görünüyordu ancak günümüzün trendleri arasında yer almıyor. Kim bilir belki birkaç yıla bu saç stili tekrar hayatımıza girer?

2009 yılında saçını çene ve omuz arasındaki bir hizada kullanan Alex Turner, katlı kestirdiği saçlarıyla o zamanın perçem trendine de uydu. Saçlarının uçları ise hep dalgalıydı.

2011 yılında saçlarının üst kısımlarını daha uzun bırakarak kestirdiği saçlarını her zaman dağınık ama çok tarz bir stilde gördük.

Daha sonraları saçını iyice uzatan sanatçı, ıslak saç trendine uydu ve her konserine uzun saçlarını geriye yatırmış,60’lardan kalma ıslak görünümde karşımıza çıktı.

Günümüzde ise önce saçlarını iyice uzatıp 70’ler trendlerine selam çaktı daha sonra hepimizi şaşırtarak radikal kısacık kestirdi. Galeriden tüm saç modellerini inceleyip favorinizi seçebilirsiniz!

alex turner
arctic monkeys
saç ilhamınız
saç ilhamınız alex turner'dan
alex turner hair style
alex turner saç modelleri
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >