Yağmurlu Havalar için Saç Çözümleri

Kabaran saçlarınızı dizginleyin.

Saçlarınızın kabardığı günlere hoş geldiniz. Dışarısı ıslak. En azından, haftanın birkaç gününde öyle. Yağmurla gelen kabaran saç sorunsalına kafa yormak üzeresiniz. Öncelikle, sakin olun. Saçınıza gereken ilgiyi gösterdiğiniz ve stratejik olarak doğru adımlar attığınız sürece bu durumu en kestirme yoldan atlatabilirsiniz. 

Uykudan başlayalım. Uyuduğunuz yastığınız; daha doğrusu yastık kılıfınız kabaran saçla uyanmanıza neden olabilir. Üstelik, bunun bir mevsimi yok. Yastık kılıfınızın ipek olmasına özen gösterin. Detaylar için buraya tıklayın.

Saçınız topluysa, gün içinde saçlarınızdaki uçuşan telleri dizginlemek için, temiz bir maskara fırçası kullanabilirsiniz. Kabaran saçları bu fırçayla, saçı topladığınız yöne doğru taramanız kafi. Saçınızı sıkı bir şekilde topladıktan sonra  TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi’ni uygun mesafeden sıkın.

Kuru saç kabarır. Saçların her an nemli olması şart. Saça nem verecek, durulanmayan bir ürünü çantanıza atabilirsiniz.  TONI&GUY Yoğun Işıltı Veren Serum’u deneyebilirsiniz.

Yağmurlu Havalar için Saç Çözümleri
kabaran saçlar için çözümler
kabaran saçlar
Saç Bakımı
elektriklenmiş saç
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >