Şehre Dönüşte Saç Bakımı

Artık herkes şehirdeyse, saçlara bakım yapma zamanı geldi demektir.

Eylül başında olmasa da, sonunda şehire döndünüz kabul ediyoruz. Artık okula da, ofise de hazırız. Enerji depoladık. Ancak, güzelliğimiz tatilde çekiciliğinden bir şeyler kaybetti mi? Mükemmel bronzluğunuzu konunun dışında tutarak konuşuyoruz… 

Yaz bitiminde saçlarınızın geldiği hal çoğu zaman iç açıcı olmuyor. Deniz, kum, klor ve güneş dörtlüsü saç tellerinizin en büyük düşmanlarından. Ancak onlarsız da olmuyor. Tatilin tadı onlarla çıkıyor. Haliyle bize de, yarattıkları hasarı yaz sonunda hiç beklemeden onarmak düşüyor. 

Yaz sonunda ilk olarak arındırıcı bir kür uygulamak, ardından onarıcı bir bakımla ilerlemek önemli. Saçlarınızı 2 hafta boyunca haftada bir defa Toni&Guy Arındırıcı Şampuan yardımıyla tatilin artıklarından arındırın. Saç diplerinizde tahminizden daha fazla ‘şey’le şehre döndüğünüze emin olabilirsiniz. Bu haftaların kalanında TONI&GUY Yıpranmış Saçlar için Şampuan’la ve Bakım Kremi’yle denge sağlayabilirsiniz. 2 hafta sonunda saç bakım rutininize TONI&GUY Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Maske’yi de dahil edebilirsiniz. 

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >