Saçlarda Bahar Detoksu

Ağırlıklarınızdan kurtulun ve bakımlı saçlarla bahara giriş yapın.

Kışın yorucu temposu sona ermek üzere. Güneşle birlikte artık hem daha pozitif hem de hafif hissetmeye başladık bile. Gerek kıyafetlerimiz gerek makyajımızdan ağır detayları çıkarıyoruz. Peki, saçımızdan?

Kışın saçınıza yeterli bakımı yapmadıysanız bu sorunun cevabını gayet net bir şekilde tahmin ediyoruz. Biz de size, bu olası cevaba karşılık olarak bahar detoksunu sunuyoruz...

Önce kırıklarınızı aldırın.

Kışın etkilerini saçlarınızdan süpürmek için kırıklarınızı aldırmakla işe başlayın. Zaten yıpranmış olan saçlarınızı kendine getirmek için uğraşmayın, uçlarından aldırın ve bırakın saçlarınız daha sağlıklı ve çabuk uzasın. Bakımı diplere ve saçların ortalarına zaten uygulayacağız.

Saçlarınızı derinlemesine arındırın.

Saç diplerinizi iki haftada bir arındırın. Bunun için TONI&GUY Keratin Aktif Teknolojili Yıpranmış Saçlar için Şampuan’ı kullanabilirsiniz. Saçlarınızda kalan şekillendirici artıkları ya da şehrin tozunu/kirini yok etmeniz saç detoksunun olmazsa olmazlarından.

Düzenli bir bakım rutini oturtun.

Gerek kırık gerek kirden arındığınıza göre, artık düzgün bir bakıma geçebiliriz. Bu noktada en yakın arkadaşlarınız TONI&GUY Onarıcı Bakım serisinin yeleri olacak. Arındırıcı şampuanın sırası gelene kadar, saçlarınızı TONI&GUY Keratin Aktif Teknolojili Yıpranmış Saçlar için Şampuan’la yıkayın ve TONI&GUY Keratin Aktif Teknolojili Yıpranmış Saçlar için Krem’le nemlendirin.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >