Kısa Saçlar için Bakım Önerileri

Kısa saçınızla iyi anlaşmanız için birkaç öneri.

Kısa saçlarınızın sizi çoğu zaman çileden çıkarıyor olabilir. Olmayadabilir.  Konu tamamen onunla ne kadar iyi anlaştığınızla alakalı. Bildiğiniz üzere doğru iletişim, genellikle tatlı dille ilerliyor. Kısa saçlarınızla anlaşamıyorsanız, onun dilinden anlamadığınız için olabilir. Size tercüman olmaya geldik.

Kısa saç nazlıdır.

Kısa saç öyle kolay kolay dize gelmez. Saçınızı tanımalısınız. Yapısı ince telli mi? Kalın mı? Hangi modellere girebiliyor, hangilerine girmek istemiyor? Çabuk yağlanıyor mu? Kuru mu? Sarı mı? Rengi soruyoruz çünkü eğer sarıysa yıpranmış demektir. Zamanında çok mu işlem gördü; föne/maşaya maruz kaldı? Yine çok yıprandı demektir. Hiç işlem görmedi mi? Harika... Onu tanıyın ve beklentilerinizi o doğrultuda yapın. Zira bu oyunda onun kuralları geçerli.

Kısa saç özen ister.

Onu tanıdıktan sonra, her ihtimale karşı yapmanız gereken bir şey var: Bakım ve onarım. İster kendi saçınız olsun ister aşırı yıpranmış olsun bakım saçınızın daimi dostudur.

Bu aşamada saçlarınızı onaracak şampuan ve kremlere yönelin. TONI&GUY Keratik Aktif Teknolojili Yıpranmış Saçlar için Şampuan ve Saç Kremi’ni duş sırasında kullanabilirsiniz. Kremin ardından saçlarınızın uçlarına aynı serinin bakım maskesini uygulayın ve beş dakika beklettikten sonra durulayın.

Saçlarınıza bakımı yaptınız. Fakat geçmiş işlemlerden ötürü parlaklığı iyice azaldı diye hissediyorsunuz. O halde Yoğun Işıltı Veren Serum size göre. Çünkü hem elektriklenmeyi azaltacak hem de saçınıza yoğun formülü sayesinde parlaklık kazandıracak.

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >