KIŞ MEVSİMİ İÇİN SAÇ BAKIM ÖNERİLERİ

Kış aylarında saçlarınıza nasıl bakmalısınız?

Yazın sıcak havadan korumaya çalıştığınız saçlarınızı, şimdi de soğuk havaya karşı güven altına almanızda fayda var. Keza soğuğun getirdiği etikler ile sıcak havalarda karşılaştığınız problemlerin bir olmadığının altını çizelim.

En basit çözümü; soğuk kış günlerinde şapka veya bere takmanız. Tabii şapkanızı çıkardığınızda karşılaşacağınız dağınık saçlardan korunmak için saçlarınıza TONI&GUY Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum uygulayabilir ya da ipek bir fular bağlayabilirsiniz.

Kış aylarında saçlarınızın bakımını ihmal etmemeniz önemli. Bu noktada TONI&GUY Yıpranmış Saçlar için Şampuan ve Saç Kremi Ve TONI&GUY Yeniden Yapılandırıcı Maske’den oluşan TONI&GUY Onarıcı Seri’yi kullanabilirsiniz.

Banyo rutininize eklediğiniz şampuan ve saç kremi haricinde haftada 2 kere saç diplerine gelmeden uygulayıp 2 dk. saçlarınızda bekletip iyice duruladığınız maske sayesinde, farkı siz de hissedeceksiniz.

Saçınıza sıcak uygulamaktan olabildiğince kaçının. Yani saç maşanız ve saç düzleştiriciniz ile ilişkinizi minimuma indirmeye çalışın. Şekillendirme öncesinde ise TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Sprey uygulamayı unutmayın. Ya da saç maşanızı ve saç düzleştiricinizi kullanırken minimum ısıda olmalarına dikkat edin.

Kış aylarında kuruyan saçlarınızı gereğinden fazla taramaktan kaçının.

Islak saçlarla dışarı çıkmak istemediğiniz günlerde ise günü kurtarmak adına TONI&GUY Canlandırıcı Kuru Şampuan’ı kullanabilirsiniz. 

Saç Bakımı
hair do
hair style
Saç Şekillendirme
Saç Stili
Saç modeli
toniandguy
toniandguy products
TONI&GUY

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >