Saça Fular Nasıl Bağlanır?

Fuları saçınıza farklı şekillerde bağlayabilirsiniz.

Sıcak havaların gelmesiyle rengarenk fularlarınızı boynunuzdan veya bileklerinizden çıkarıp saçınıza bağlama zamanı geldi! Çok fonksiyonlu olarak kullanılan fularlar saça da çok farklı şekillerde bağlanabiliyor. Örneğin, at kuyruğu yapıp saçınızı fularla sarabilirsiniz. Tokanızın hizasından başlayıp saçınızın uç kısmında az bir tutam kalacak şekilde sarmanız yeterli. Bu modeli yaparken saçınızı ensenizin biraz üstünde toplayarak romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu sezonun en tren saçı olan yarım at topuzu fularla yapmaya ne dersiniz? Saçınızı iki yanından tutamlar alıp saçınızın üst kısmında topuz yapın. Kare fularınızı önce üçgen yapın ardından üç dört kere katlayın ve topuzunun çevresine dolayın. Eğer uzun bir fular kullanıyorsanız ucunu sarkıtabilirsiniz.

Şimdi özellikle sahilde, denizden veya havuzdan çıktıktan sonra rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modelden bahsedelim. Saçınıza dağınık bir topuz yapıp fularınızı başınızın tepesine dolayın. Ve fuların uçlarını fiyonk yapın. Bu modeli az önce anlattığımız gibi fularınızı üçgen şekle getirip sonrasında katlayarak yapın. Son olarak fularınızı açık saçta kullanmak isteyen için iki önerimiz var. Az önce bahsettiğimiz topuz modelindeki bağlama şeklini aynı şekilde açık saçınızda uygulayın. Ya da fularınızı daha açık bir şekilde tutup alnınızı biraz kapatacak şekilde bağlayın!

Saç
Saç modelleri
yaza uygun saç modelleri
fular
fular nasıl bağlanır
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >