Islak Görünümlü Saç Yapımı

Islak görünümlü saç nasıl yapılır? Yeniden açıklıyoruz.

Islak görünümlü saçlarla aranız nasıl? Umarız iyidir çünkü önümüzdeki sezonda ıslak görünümlü saçlar epey popüler olmaya devam edecek. Geçtiğimiz haftalarda sonlanan moda haftaları, havalar yavaştan soğumaya başladığında başımıza gelecekleri gözler önüne serdi. New York, Londra, Milano, Paris... Tüm bu şehirlerde göze çarpan en dikkat çekici trend, jel bitişli saçlardı. Jel dediğimize bakmayın bu model bildiğimiz ‘ıslak görünümlü saçlar’.

Islak görünümlü saç aklınıza geriye taranmış, maskülen bir görünümü mü getiriyor? Bu fenomen yıkılmak üzere. Birbirinden farklı ve tamamen ‘kafasına göre’ ıslak saçlar, normalleşti normalleşecek. Çok az kaldı.

Burberry’nin alında romantik manevralar yapan tutamlarından, Versace’de yüze dökülen ıslak kaküllere, ıslak saç farklı formlara girdi bide. Biz sizi galeriye davet edelim. Orada Sonbahar/Kış 2019 defilelerinden derlenen çokça örnek mevcut. Hangi modeli uygulamak istediğiniz kararını kendiniz verin.

Bu arada, ıslak saçı uygulamak için TONI&GUY Şekillendirici Sprey Wax ve Yoğun Işıltı Veren Serum size yardımcı olacaktır. Sabitlemek içinse Ekstra Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’nden yardım almayı unutmayın.

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >