Festival Sezonunun Yardımcıları

Örgüler ve kuru şampuanlarla içli dışlı olacağımız festival sezonu geliyor.

Ve hatta bahsettiğimiz bu festival sezonu geldi bile. Peki saçlarınız bu döneme hazır mı? Festival saçlarının birinci ilham kaynağı Coachella oluyor. Rengarenk postişler, glitterlı dokular, uzun dalgalar ve örgüler derken ucu bucağı olmayan kreatif bir dünyanın kapıları aralanıyor.

Festival demek birden fazla gün demek... Evinizi ya da ‘duş’u birkaç günlüğüne unutup eğlenmenize bakıyorsunuz yani. Tabii bu sürece dans dahil... Eh, Coachella’daki o dalgalar ve örgüler boşuna yapılmıyor; saçlarınızın bu sosyal döngüye dayanması gerek. Dağılan ve fütursuzca kirlenen saçlarınızı dize getirmek için ilk gün kuru şampuan yardımınıza yetişebilir. Diğer günlerde de az önce bahsi geçen örgüler. Kuru şampuanın faydasını en bereketli yoldan göreceğiniz bu birkaç gün, onu doğru kullanmayı başardığınız takdirde sizi memnun edecek.

Saçlarınızın dibine uygun mesafeden sıkacağınız TONI&GUY Canlandırıcı Kuru Şampuan’ı saçınızı parmaklarınızla karıştırarak eşit bir şekilde dağıtın. Bu esnada başınızı öne eğmeniz saçlarınızın daha da hacimli olmasına yardımcı olacak. Festival örgü ilhamlarınızı Game of Thrones karakterlerinden alabilirsiniz. Buradalar.

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >