FESTİVAL SAÇI: İNCE ÖRGÜLER

Festival sezonunda bu saç modellerinden ilham alın.

Sene başında podyumlarda sıkça gördüğümüz ince örgülü saç stillerini uygulama zamanı geliyor. Konserler ve festivaller yaklaştıkça eğer siz de ‘Saçlarıma nasıl şekil versem?’ diye düşünmeye başladıysanız, bu yazı tam size göre.

Saç diplerinize festivallerin olmazsa olmazı TONI&GUY Doğal Görünüm Veren Kuru Şampuan’ı sıkın. Parmaklarınızla yedirin ve hacim katın. Şimdi sıra modellere geldi.

Bohem bir görünüm için saçlarınızı düzleştirin ve ortadan ikiye ayırın. İki yandan çok ince tutamları örmeye başlayın. İsterseniz örgülerinizi tüyler, boncuklar ya da çiçekli tokalarla tutturarak modele renk katabilirsiniz.

Saçlarınızı öne atın ve enseden balık sırtı şeklinde yukarı doğru örün. İstediğiniz noktaya geldiğinizde lastik bir toka ile örgüyü sabitleyin ve tüm saçınızı tepede dağınık topuz yapın.

Saçlarınızı ortadan ayırın ve en tepeden 2 ince balık sırtı örgüye başlayın. Diğer adıyla boxer braid geçtiğimiz yıl da saç trendleri arasındaydı ve ünlüler tarafından sıklıkla kullanılmıştı, hatırlatalım.

Tüm bu saç modellerinden ilham almak için galerimize göz atmayı unutmayın!

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >