Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile Yapılan 3 Saç Modeli

Saçlarınızın denizden çıktığınızdaki halini hatırlıyorsunuz ve seviyorsunuz değil mi? Bu hissi 4 mevsim, 3 saç modeli ile yaşayabilirsiniz.

Saçlarınızın denizden çıktığınızdaki halini hatırlıyorsunuz ve seviyorsunuz değil mi? Bu hissi 4 mevsim, 3 saç modeli ile yaşayabilirsiniz.

Başrol oyuncusu Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey

Sörfçü kızların saçlarına hepimiz aşinayız. Deniz tuzuyla dalgalanan saçları oldukça hacimli görünüyor. Elektriklenmeden çok kolay şekil alan bu saçların sırrı deniz tuzu. Bu plaj dalgalarına hepimiz hayranız, kabul ediyoruz. Denizden çıktıktan sonra tuzlu suyun saçımızı soktuğu forma, günlük hayatta ve denize girmediğimiz 3 mevsim boyunca ulaşamayacağımızı düşünüyoruz. Yanılgı burada başlıyor!

Havalı dalgalar

Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey’I hafif nemli ya da kuru saçlarınıza boydan azar azar sıkın ve parmaklarınızla şekil verin. Eğer ellerinizle şekil vermek zor geliyorsa, kurutma makinesinin vigo başlığından da yardım alabilirsiniz.

Esnek örgüler

Saçınıza baz dalgayı Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile verdikten sonra enseden başlayıp saç uçlarınıza kadar esnek ve bir o kadar iri bir örgü uygulayın.  Örgülü modele bir taç ile kombin yapabilir ya da örgünüzü bir fular ile tutturabilirsiniz.

Dağınık Topuzlar

Şehrin koşturması içinde size yazı anımsatacak bir başka model ise yine baz uygulamayı Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ile yaptığınız dağınık topuzlar. İster bir toplantıya girecek olun ister haftasonu arkadaşlarınızla dışarı çıkma planı yapın, bu model her türlü kombine uyum sağlayacak. Tek yapmanız gereken bu yazıya göz atmak ve son dokunuşu Işıltı Veren Saç Parfümü ile yapmak!

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >