YOLCULUK NEREYE?

Aslında sorulmak istenen; yolculuğunuz esnasında uçağa binecek misiniz?

Aslında sorulmak istenen; yolculuğunuz esnasında uçağa binecek misiniz? Cevabınız evet ise tatil bavulu hazırlamanın yanı sıra havaalanında ne giyeceğiniz de sizin için bir mücadele olabilir. Ne salaş olmak ne de rahatsız kıyafetler ile saatlerinizi yolda geçirmek istiyorsunuz… O halde ne giymelisiniz? İlk başta yolculuğunuzun süresine odaklanın. Eğer kısa bir uçak yolculuğu sizi bekliyorsa aslında ne giyeceğiniz pek de önemli değil. Siz yine de fazla aksesuar takmaktan kaçının. Aksi takdirde güvenlikte dilediğinizden fazla vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Tam da Cannes’ı geride bırakmışken, yıldızların Cannes’a gelmek için çıktıkları uçak yolcuklarında neler giydiklerine göz atalım. Skinny jean, cigarette pantolon, pantolon ve ceket, blazer veya dökümlü elbise… Tercihiniz hangisinden yana olurdu?

Belki de en rahat kombin Michelle Williams’ın minik topuklu ayakkabıları ve çizgili elbisesidir. Ya da etkili bir izlenimin peşindeyseniz pembe bir takım elbise ve spor ayakkabıdır… Artık seçim zamanı. Galeriye buyurun.

havaalanı stili
airport style
Street Style
street fashion
Style
Fashion
Trend
Cannes
celebrity style
celebrity airport style
Sokak Stili
Sokak Modası
yolculuk stili
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >