SİYAH PARÇALAR

Sadece İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda değil, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz siyah aksesuarlar

Sadece İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda değil, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz siyah aksesuarlar

Sezonluk alışverişler size göre değil. Alışverişe çıktığınız zamanlarda satın aldığınız parçaların hakkını vermek istiyorsunuz ve mümkünse bu parçaları yıllar boyunca kullanabilmeyi hayal ediyorsunuz. Hal böyle olunca da kısa dönemlik sezon trendlerine kayıtsız kalıp zamansız klasikleri tercih ediyorsunuz. O halde listenize mutlaka siyah aksesuarları dahil etmelisiniz. Neredeyse her kombininizle uyum sağlayacak bir çantanın, ayakkabının ve hatta güneş gözlüğünün şart olduğunu da biliyorsunuz.  Peki, İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda karşınıza çıkan siyah aksesuarlardan hangilerine yatırım yapmalısınız? İşte bunun cevabı galeride.

Yaz mevsimi süresince sadece aksesuarlarınızda değil, kıyafetlerinizde de siyah ağırlıklı tasarımlara yer vermek istiyorsanız, yazın bu rengi kullanmanın yollarına göz atmak için tıklayın.

Siyah tasarımlara renk katmanın yollarını arıyorsanız serin yaz gecelerinde yanınıza almak için bir adet renkli blazer ceketi alışveriş listenize ekleyin. İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda rastlayacağınız renkli blazer ceket modellerini öğrenmek içinse tıklayın. 

Siyah ağırlıklı gardırobunuzdan taviz vermek istemiyorsanız saç renginizde değişiklik yaparak da güne ve yazın yüksek enerjili mooduna ayak uydurabilirsiniz. Bunun için de 2017 yılında karşınıza çıkan saç renklerinden birini deneyebilirsiniz. Bu yıl hangi saç renklerinin moda olduğunu merak ediyorsanız tıklayın.

Siyahın yanına yine bir klasik eklemek isterseniz beyaz jean modellerinden destek alabilirsiniz. Artık bir yaz vazgeçilmezi olan beyaz jeanin kullanım alanlarını keşfetmek içinse tıklayın.  

 

 

Top Ten
Moda
Fashion
Style
Trend
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
siyah parçalar
black
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >