TONI&GUY PRESENTS ZEYNEP TOSUN

Dijital çağda moda aşkı.

Daha önce de TONI&GUY ile işbirliklerine imza atan ünlü moda tasarımcısı Zeynep Tosun’un “Digital Romance” adını verdiği 2016/İlkbahar Yaz Ready To Wear koleksiyonu, geçtiğimiz günlerde İngiltere Başkonsolosluğu’nda yapılan bir defile ile görücüye çıktı.

19 sezonu aşkın süredir Londra Moda Haftası’nın resmi saç sponsoru olan TONI&GUY, Zeynep Tosun defilesinde de saç konusundaki tecrübesini bir kez daha ortaya koydu. Zeynep Tosun’un koleksiyonu, TONI&GUY’ın alanında uzman ürünleri ile tasarlanan saçlar ile tamamlandı ve ortaya yaratıcılığın ön planda olduğu muhteşem bir şov çıktı.

Doğal dalgalar, tasarımları tamamlıyor!

 “TONI&GUY Presents ZEYNEP TOSUN” Digital Romance ismiyle anılan defile, romantik ruhun dijital dünya ile birleşimini yansıtan renkler ve izler taşıyor. Bu izleri, TONI&GUY saç uzmanı Kemal Baykar’ın defile stilini tamamlamak için kuliste yarattığı doğal örgüler ve yumuşak dalgalı saçlarda da görmek mümkün. 

Kulisin kahramanları

Defileye özel olarak tasarlanan ‘doğal, havalı ve şık dalgalar’ı yakalamakta ise TONI&GUY saç uzmanlarının ilk tercihi TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ve Yeni Şekillendirici Etkili Doğal Görünüm Veren Kuru Şampuan oldu.  

Orada neler oluyor?

Defile öncesinde davetliler hostesler tarafından dağıtılan maskelerini taktılar ve “We Are All Backstage Generators” temasından yola çıkarak invisible ad teknolojisi ile hazırlanan dev bir makyaj aynasından TONI&GUYxZEYNEPTOSUN kulisini gözetleme şansı yakaladılar. 

Kuliste parti havası

Defile sonrasında davetliler, ‘backstage card’ları ile kulis konseptinde dekore edilmiş salonda after party’e geçtiler. Davetliler ve defilede yer alan modellerin de katılımı ile moda ve tasarım dolu gecede unutulmaz anlar yaşandı. 

Zeynep Tosun
Saç
Moda
Defile
Zeynep Tosun For Toni And Guy
Runway
Fashion
toniandgutxzeyneptosun

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >