Nicole Richie

Artık Paris Hilton’ı tanımıyor.

Nicole Richie’yi birkaç farklı yerden tanıyor olabilirsiniz. Mesela efsanevi sanatçı Lionel Richie’nin kızı oluşuyla... Ya da 90’lı yıllarda Paris Hilton’ın yakın arkadaşı olması sebebiyle... O zamanlar Paris Hilton’ın yanında gördüğümüz kötü giyinen arkadaş biz hala inanamasak da Nicole Richie’ydi. 90’lı yılların kötü moda akımlarını arkasında bırakıp bir daha dönüp bakmayan Nicole, o zamandan bu zamana çok yol kat etti. Öncelikle Nicole, kendine ait bir aksesuar markası ile moda dünyasına adım attı. Stilini sadeleştiren Richie, evlendi ve sessiz sedasız stil ikonu sıfatını almaya hak kazandı.

Sade görünümlerden hiç uzaklaşmayan Nicole Richie, jeanden vazgeçemeyenlerden. Bol paça, boyfriend ya da skinny fark etmeksizin günlük stilinden jeani eksiltmeyen Nicole, slip dress’leri de bir o kadar seviyor. 

Davetlerde saten slip elbiseleri tercih eden yıldızın bir diğer ayırt edici noktası ise saçları. Yıllar içinde farklı saç renklerini deneyen Nicole lila saç renginin ünlü olmasında büyük rol oynadı. Pastel saç renklerini hipster olmadan da kullanılabileceğini bize öğreten Nicole Richie’nin stilinden ilham almayı unutmayın! Seçkimiz galeride!

Stil İkonu
style icon
nichole richie
pastel saç rengi
lila saç rengi
jeans
Street Style
street fashion
Trend
Sokak Modası
Sokak Stili
Moda
Stil
slip dress
gecelik elbise
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >