Lily Collins

Kısa bir süre sonra Netflix’te izleyebileceğiniz To The Bone dizisinin başrolünü üstlenen Lily Collins’in stilini mercek altına aldık.

To The Bones dizisinde yeme bozukluğuna sahip bir genç kızı canlandıran Lily Collins’in günlük hayatta rock chic konseptini benimsediği, kırmızı halıda ise feminen tasarımları tercih ettiği stilini gardırobunuza adapte etmek isterseniz İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun en hit trendlerinden biri olan çiçek desenli tasarımları da alışveriş listenize eklemelisiniz. Örnekleri için tıklayın. Çiçek yerine alternatif bir desen arıyorsanız puantiye veya palmiye desenli tasarımlara da bir şans verebilirsiniz.

Kaşlarına ithafen açılan bir Twitter hesabına da sahip olan Lilly Colin, saçını gökkuşağı tonlarında boyayan yıldızlar furyasının dışında kalsa da saç modelini sıklıkla değiştirmekten de geri kalmıyor. Saçlarını pixie cut kestiren (eğer siz de kısa kestirmek isterseniz ilham alabileceğiniz modeller için tıklayın.), saçını uzattıktan sonra ise wob modelini tercih eden oyuncu, günlük hayatında doğal bir makyajdan yana seçimini yapsa da kırmızı halıda çoğu zaman kırmızı ruju ile karşımıza çıkıyor. 

Stil İkonu
lily collins
Style
Fashion
Trend
Moda
celebrity style
celebrity fashion
ünlü modası
lily collins stili
red carpet
style icon
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >