Brie Larson

Oscar ödüllü oyuncunun stilini mercek altına aldık.

2015 yılında çıkan Room filmindeki performansı ile ‘en iyi kadın oyuncu’ kategorisinde Oscar’ı kucaklayan Brie Larson’ı en son Kong: Skull Island’da izlemiştik. Pek de yakın olmayan bir gelecekte Captain Marvel rolüyle izleyeceğimiz oyuncu, şimdilerde süper kahraman ordusuna katılmakla meşgul. Hazır, oyuncu yeniden gündemimize adını yazdırmayı başarmışken stilini mercek altına alıyoruz.

Proenza Schouler, Alexander McQueen, Monse ve Gucci imzalı tasarım elbiselerle kırmızı halıda boy gösteren Brie Larson; modern ve geleneksel bir bakış açısını aynı potada eriten tasarımlara yöneliyor. Bunu yaparken de risk almaktan korkmayıp renk skalasındaki farklı tonları da kırmızı halıda gayet başarılı bir şekilde taşıyabileceğini bize birçok kez kanıtlıyor. 

Günlük hayatında sahip olduğu stil kodlarından taviz vermeyen Brie Larson, sezon trendlerini de gardırobuna katmaktan çekinmiyor. Kanıtları için pembe paltosu ile boy gösterdiği fotoğrafa devam ediniz. Tabii galeriden. Klasikleri de kullanmaktan çekinmeyen Larson’ı deri ceket, siyah dar paça pantolon giyerken görebilirsiniz. Larson, kıyafetine güncel bir görünüm katmak içinse desenlerden destek alıyor ve koyu tonlara yöneldiği zamanlarda çiçek motifli parçaları da kombinin bir parçası haline getiriyor.

Makyaj tercihleri konusunda çeşitlilik gösteren oyuncu, yeri geldiğinde sadece toprak tonlarında bir makyaj ile karşımıza çıkarken yeri geldiğinde ise sadece kırmızı ruju ile de bize göz kırpabiliyor. Saçlarını açık ve dalgalı olarak kullanan Larson’ın kurtarıcı saç modeli ise sıkı bir topuz. Siz de yaza hazırlandığımız şu günlerde sıcaklarla nasıl başa çıkacağınıza dair bir çözüm arıyorsanız, yetenekli yıldız gibi, saçlarınızı topuz yapabilirsiniz. Örnekleri için tıklayın.

Stil İkonu
brie larson
style icon
celebrity style
celebrity fashion
Fashion
Trend
red carpet
Street Style
stil ikonu brie larson
brie larson stili
brie larson style
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >