Olsen Kardeşler

Üçlü stil.

Kariyerlerine Full House ile başlayan, ardından televizyon filmleri ile devam eden ve günümüzde The Row ile modaya yön veren önemli markalar arasında yerini almaya başaran Olsen kardeşlerin stillerini mercek altına aldık. Ve tabii Hollywood’da kendini kanıtlamak için oyunculuk kariyerini devam ettiren Elizabeth Olsen’in de. 

Topuklu ayakkabıları kırmızı halıya bırakan, günlük hayatta topuklu ayakkabı giyecekleri zaman ise minik topukluları tercih eden ikilinin gardırobunun genellikle siyah ve beyaz ağırlıklı parçalardan oluşuyor. Klasik ve basic parçaları stillerine adapte eden ikili, kırmızı halıda ise bu alışkanlıklarını bozup pastel tonlarındaki elbiselerden de destek alıyorlar. 

Mary Kate ve Ashley Olsen ile kıyaslandığında daha renkli bir stile sahip olan Elizabeth Olsen ise, farklı renkleri bir arada kullanmaktan ve aksesuarları stiline adapte etmekten geri kalmıyor. Topuklu ayakkabı konusunda da bir hayli iddialı seçimler yapan Elizabeth Olsen ve kardeşleri arasındaki ortak nokta ise saç renkleri.

Bu noktada hangi Olsen’i takip edeceğinizi tercih etmek size kalmış. 

olsen sisters
olsen kardeşler
elizabeth olsen
mary kate olsen
ashley olsen
Moda
Stil
Stil İkonu
style icon
Fashion
trends
celebrity style
celebrity fashion
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >