Plaj Çantanızda Bulunması Gerekenler

Sizin de bir yaz tatiline ihtiyacınız var değil mi?

Bu tatil ister yoğun tempodan uzaklaşmak için planlanmış küçük bir kaçamak olsun, ister uzun bir seyahat, plaj çantanızın olmazsa olmazlarını yanınıza almayı unutmamalısınız. Size küçük bir rehber oluşturması için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Cilt korumasının en başta geldiğini unutmayın ve yanınıza güneş koruyucunuzu almayı ihmal etmeyin. Bronzlaşmak istiyorum diyenlerdenseniz bronzlaştırıcı yağ, sadece korunmak istiyorum diyorsanız yüksek faktörlü bir güneş kremi edinin. Buna ek olarak bir tane de dudak koruyucu yanınıza alırsanız çok büyük faydasını göreceksiniz. Bir de yanınızda bir şişe su bulundurmayı ihmal etmeyin.

Sizi hem güneşten koruyacak hem de tarzınızı yansıtacak aksesuarlardan biri olan şapkanızı yanınıza almayı unutmayın. Özellikle bu sezonun trendlerinden olan hasır şapkalardan bir adet edinebilirsiniz. Bir başka koruyucu ve tarzınızı yansıtan aksesuar ise tabii ki güneş gözlüğü. Gözlerinizi zararlı ışınlardan korumak için mutlaka yanınızda bulundurun, rengi modeli size kalmış!

Yanınıza alacağınız renk renk mayolar, plaj giysileri, plaj terlikleriniz ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Yine ben farklılık katmak istiyorum derseniz, bu sezonun trendlerinden biri olan yuvarlak plaj havlularını alışılmış dikdörtgen havlular yerine tercih edebilirsiniz.

İşin güzel vakit geçirme kısmına gelecek olursak; kitabınızı ve kulaklıklarınızı da çantanıza atmayı ihmal etmeyin, hatta belki şişme bir top bile alabilirsiniz. Son olarak ıslak saçlarınızı düzene sokmak için saç fırçanızı da çantanıza attıktan sonra hazırsınız!

plaj stili
plaj modası
Yaz
summer style
summer trends
beach trends
Beach
Yaz Stili
yaz modası
yaz trendleri
plaj çantası
essentials
plaj çantamda ne var
Deniz Kenarı
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >