MİNİ TREND: HALKA KÜPE

Halka küpelerinizi aksesuar kutunuzdan çıkartabilirsiniz.

60'lı ve 70'li yılların bu sezonun trendlerine dahil olması ile birlikte bir kez daha kullandığımız aksesuarlar arasına terfi eden halka küpelere, İlkbahar / Yaz 2016’da sıklıkla rastlayacaksınız. Özellikle 90'lardan günümüze taşınan choker'ların ardından aksesuarlarda geçmişe öykündüğümüz bir dönemde, halka küpeleri artık istediğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şekilleri itibariyle klasik bir görünüme sahip olan halka küpeler, Givenchy defilesinde ebatlarını abartarak yeri geldiğinde ihtişamlı bir aksesuara dönüşebileceğini de kanıtlıyor. 

Siz yine de abartılı bir modelden uzak durup günlük olarak da kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız orta boy halka küpelerden vazgeçmeyin. Göz aşinalığı yüzünden size yeni bir tasarım gelmese de inci veya taş gibi detaylar ile farklılık kazanan halka küpeleri oyun dışı bırakmadan önce iki kez düşünmenizde fayda var.

Halka küpenin kullanım alanları da bir hayli geniş. Aslında her stile rahatlıkla adapte olabilen bu aksesuarı haftanın yedi günü hiç düşünmeden stilinize katabilirsiniz.

Moda
Stil
Trend
Halka Küpe
Küpe Modelleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >