KOYU RUJ NASIL SÜRÜLÜR?

Kırmızıdan da koyu.

Her kadının makyaj çantasının demirbaşı haline gelen kırmızı ruj, Sonbahar / Kış 2016 sezonu ile birlikte yerini daha koyu renklere bırakmaya hazırlanıyor. Louis Vuitton, Vetements, Christian Dior defilelerinde de rastladığımız koyu renkli rujları kullanmaya başlamak için bir sonraki sezonu beklemenize gerek yok. 

Çok koyu tonlardaki rujları sürmek her ne kadar cezbedici olsa da, uygulamasının pek kolay olduğunu söyleyemeyiz. Bu sebepten birkaç püf noktayı anlatmakta fayda var.

Nasıl Sürülür? Öncelikli olarak bir balsam yardımıyla dudaklarınızı nemlendirin ve ölü derilerden arındırın. Dudaklarınız nemliyken renklendirilmesi çok daha kolay olacaktır. Sonrasında rengin daha kalıcı olması için baz uygulayın. Süreceğiniz ruj renginde kalemle dudaklarınızı renklendirmeye başlayın. Kalemi üst ve alt dudağınızın ortalarından sürerek başlayın. Dudaklarınızı kalemle çerçeveledikten sonra bir fırça yardımıyla rujunuzu sürmeye başlayın. Son adım olarak daha mat ve kalıcı bir görünüm elde etmek için transparan pudrayı hafifçe dudaklarınıza uygulamayı unutmayın.

Güzellik
Moda
Stil
Koyu Renk Ruj
Louis Vuitton
Vetements
Christan Dior
Koyu Ruj Nasıl Sürülür

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >