Instagram'da Bu Hesapları Takip Edin

Instagram haber akışınıza mutlaka eklemeniz gereken stil sahibi isimleri sıraladık.

Eğer ilham için Pinterest’e bakmak yerine, yola Instagram ile devam etmek istiyorsanız takip etmeniz isimlerin arasına Peace Love Shea, Sylvia Haghjoo, Kristina Bazan, Camille Over The Rainbow ve Erika Boldrin’i de dahil edin.

“Neyi nasıl giymeli?” gibi soruların cevaplarına farklı bir soluk getiren bu isimler, artık kitleye mal olmuş Chiarra Ferragni gibi moda blogger’ları yerine de iyi birer alternatif. Andojren veya eğlenceli bir bakış açısı arayışındaysanız ve hala Leandra Medine’nin ManRepeller’ını takip etmiyorsanız bir an önce Instagram’ınızı açıp onu takibe almanızda da fayda var.

Ne giyeceğinizin yanı sıra hayata dair ilham verici görsellerin peşindeyseniz adresiniz Erika Boldrin olmalı. Seksapel bir duruş peşindeyseniz Kristina Bazan’ın hesabında göz gezdirmeniz ise şart. 

Instagram’da paylaştığınız fotoğraflar için farklı bir konsept hayal ediyor fakat ne olduğunu bulamıyorsanız doğru adres Sylvia Haghjoo. Geometrik şekillerle oynamayı seven Sylvia’nın modern şehirli kadına farklı bir bakış açısı sunduğunu fark edeceksiniz.

Bazıları sarışın sever. Eğer siz de onlardan biriyseniz Peace Love Shea’yı mutlaka takip etmelisiniz. Yakın bir gelecekte tatile çıkma planlarınız yok ise Shea’nın hesabına bakmayı bir süreliğine erteleyebilirsiniz.

Camille Over The Rainbow’un Instagram hesabında ise sezonun hit parçalarını öne çıkaran kombinlere rastlayacaksınız. Sezon trendlerinin sokağa nasıl uyarlandığını görmek için bu hesabı yakın markaja alabilirsiniz. 

Peace Love Shea
Sylvia Haghjoo
Kristina Bazan
Camille Over The Rainbow
Erika Boldrin
Instagram
Blogger
instabloggers
yabancı moda bloggerları
Yabancı Bloggerlar
fashion bloggers
moda bloggerları
Street Style
street fashion
Fashion
Moda
Style
Sokak Modası
Sokak Stili

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >