İlkbahar / Yaz 2017 İlhamı: Yıldızlar

Hollywood’un ve moda dünyasının önde gelen isimlerinin stillerini mercek altına aldık.

İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendleri arasında rastladığınız pembeyi aksesuarlarınıza taşıyıp, tıpkı Pixie Lott gibi kırmızı parçalar ile bir arada kullanabilirsiniz. Lily Collins’in izinden gidip klasik bir denim pantolonu işlemeli bir bluz ile tamamlayarak geceye taşıyabilirsiniz. Ya da sloganlı bir tişört ve denim pantolonun altına topuklu ayakkabı da giyebilirsiniz. Farklı bir yoldan gitmek isterseniz de Caroline de Maigret’in Fransız şıklığından ilham alıp lacivert ve beyaz ikilisinin cool duruşundan da destek alabilirsiniz.

Pantolon ve ceket ikilisini yaz sona ermeden önce şort ve ceket olarak kullanmaya devam edin. Kendall Jenner gibi siz de dökümlü bir blazer ceket tercih edip maskülen bir duruşa bürünün. Feminen fakat rahat bir parça arayışı içerisindeyseniz Kristen Stewart gibi payetli bir tulum tercih ederek kıyafet seçim aşamanızın süresini minimuma indirin. 

Ofise gidebileceğiniz alternatif bir kıyafet arıyorsanız sarı tonlarında bir plili etek ile şifon bir gömleği giyebilirsiniz. Olivia Palermo’nun izinden gitmek isterseniz klasik bir güneş gözlüğü yerine farklı formlardaki bir çerçeveye yönelerek kıyafetinize farklılık katın. 

celebrity style
celebrtiy inspo
inspiration
stars
yıldızlar
ünlü stili
ünlü modası
ünlülerden ilham alın
hollywood style
hollywood stili
Fashion
Style
Trend
Moda
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >