HAFTASONU TAKIM GİYMENİN YOLLARI

Pantolon ve ceket ikilisinin resmi duruşunu azaltıp hafta sonuna nasıl uyarlayabilirsiniz?

Ne giyeceğimiz konusunda kararsız kaldığımız günler için sakladığımız pantolon ve ceket ikilisini, sadece ofiste değil hafta sonu da giymek istiyoruz. Ofis gardırobumuzun demirbaşı haline gelen bu parçaları hafta sonuna uyarlamak içinse ufak değişiklikler yapmaktan geri kalmıyoruz.

Hafta içi ofise giderken topuklu ayakkabı, oxford veya loafer tercih ettiğimiz doğrudur. Hafta sonu ise takım elbisemizin altına spor ayakkabı giymekte hiçbir sakınca görmüyoruz.

Pijama trendine gönderme yapan takım elbisemize bir tutam tatil havası katmak içinse hasır bir şapkadan destek alıyoruz.

Ofise giderken gömleklerle giymeyi tercih ettiğimiz ceketimizi yalnız bırakıp düğmelerini ilikleyerek kullanmayı planlıyoruz. Bu sayede serinlemeye başlayan yaz akşamları için de hazırlıklı oluyoruz.

Ofis için klasik renkler arasında kalmamız gerektiği için hafta sonu giyebilmek adına farklı bir pantolon ve ceket ikilisine yatırıp yapıp pastel tonlarına yöneliyoruz. Bu sayede hafta sonu büründüğümüz neşeli ruh haline uygun bir takım ile sokağa çıkmaya hazırlanıyoruz. 

Suit
suits
Takım Elbise
weekend
summer style
office style
haftasonu stili
Trend
Fashion
Style
Moda
Street Style

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >