Haftasonu Bu Stilleri Deneyin

Hafta sonu gardırobunuzdan rahatlıkla uygulayabileceğiniz stil önerilerini sıraladık.

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun öne çıkan renklerinden biri olan sarıya bir şans verin. Sarı bir gömlek, elbise veya triko gibi parçaları kombininize dahil edin. Sarının diğer kullanım alanları içinse tıklayın.

Yırtık ve kısa paça bir denim pantolon giyin. Artık dar modelleri geride bırakıp bol modellere yönelmenizin vakti geldi. Bu noktada deneyebileceğiniz denim pantolon modellerine göz atmak içinse tıklayın.

Fırfır detaylı parçaları hafta sonu gardırobunuza dahil ederek anında cool bir görünüm elde edebilirsiniz. İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda öne çıkan fırfır detaylı tasarımlara göz atmak içinse tıklayın. 

Sloganlı tişörtleri hafta sonu gardırobunuzun vazgeçilmezi haline getirin. Her kombininize dahil edeceğiniz bu parça sayesinde İlkbahar / Yaz 2017 sezonunun önde gelen trendlerinden birini takip edin. Sloganlı tişörtlerin kullanım alanlarını öğrenmek içinse tıklayın.

Denim parçaları bir arada kullanmaktan çekinmeyin. Casual bir görünüm elde etmek için denim pantolonunuzun üzerine blazer ceket yerine, denim ceket almayı deneyin.

Siyah ve beyaz uyumundan vazgeçmeyin. Bu noktada bir araya getireceğiniz her parçanın uyumlu olacağını zaten biliyorsunuz.

Hafta sonu giyinmek için vakit harcamak istemiyorsanız tek parçanın gücünden, yani tulumlardan destek alabilirsiniz. Tulum giyerken deneyebileceğiniz saç modelleri içinse tıklayın. 

weekend style
weekend fashion
Street Style
street fashion
Fashion
Style
Moda
hafta sonu stili
hafta sonu modası
Stil
trends
Trendler
yaz trendleri
summer style
summer trends

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >