Glastonbury'den İlham Alın

Festivallerin en büyüğü.

Güneşli günlerin tadını çıkardığınız bugünlerde, farklı diyarlarda bir festivale katılma planları yapıyorsanız sıcak havalara aldanmadan bavulunuza ekleyeceğiniz parçaları doğru seçmeye özen gösterin. Tabii hava koşullarından bağımsız bir şekilde karşılaşacağınız olumsuz şartları da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Kural 1: Topuklu ayakkabı giymeyin. Ya da giyecekseniz ince topuklu ayakkabı modellerine değil, kalın topuklu ayakkabı modellerine yönelin. Çamurdan kaçınmak isterseniz yağmurlu günlere sakladığınız yağmur çizmelerinizi de festival stilinizin bir parçası haline getirin. Sizin için hazırladığımız galeriye göz attığınızda Margot Robbie ve Suki Waterhouse’un da yağmur çizmelerini tercih ettiğini fark edeceksiniz.

Kural 2: Güneşe kanmayın. Gündüz sıcak hava altında pişeceğiniz aşikar. Peki ya gece? Gece üşüyeceğinizi unutmadan festival stilinize mümkünse bir adet kazak veya hırka dahil edin. Yağmurlu bir festival günü sizi bekliyorsa bir adet yağmurluğu da festival stilinize ekleyebilirsiniz.

Kural 3: Klasiklerden şaşmayın. İlk defa giyeceğiniz bir kıyafet ile kendinizi test etmek yerine hali hazırda rahat olduğunuzu bildiğiniz parçalara yönelin. Bu noktada her festivalin olmazsa olmazı ekose gömleklere de bir şans verebilirsiniz. Cara Delevingne ve Alexa Chung gibi denim parçalara yönelebilirsiniz.

Söz konusu saç olduğunda size sizi daha önceden bahsettiğimiz festival saçları haberine alalım. Yazıya göz atmak için tıklayın. 

glastonbury
glastonbury festivali
glastonbury festival
glastonbury 2017
Summer
Festival
music
concert
Yaz
Fashion
festival fashion
festival trends
festival style
festival hair
toniandguy
toniandguyproducts

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >