Crop Top Nasıl Giyilir?

İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda gardırobunuza crop top dahil etmenizin yollarını sıraladık.

Artık bir trend olarak karşımıza çıkmasa da günlük hayatımızın bir parçası haline gelen crop topları, İlkbahar / Yaz 2017 sezon trendleri ile bir arada kullanarak giymeye devam edebilirsiniz. Bu noktada ilkbahar / Yaz 2017 sezonu içinde mini bir trend olarak karşımıza çıkan dökümlü ve inci detaylı jean modellerine bir şans verebilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Ya da omuzları açıkta bırakan bluz modellerine yönelebilir, (daha önce bahsettiğimiz trendi hatırlamak için tıklayın) göbeğinizi açıkta bırakan tasarımları tercih edebilirsiniz. Eğer tercihinizi renklerden yana kullanmak isterseniz pembe ve sarı tonlarına yönelebilirsiniz. Pembeyi gardırobunuza dahil etmenin yollarından bahsetmiştik. Şimdi hazırladığınız kombinlerin arasına crop topu da ekleyerek giymeye devam edebilirsiniz.

Sportif bir görünüm içinse athleisure trendine ayak uydurup eşofman takımınızın içine crop top modelleri dahil ederek hafta sonu kombininizi hazır hale getirebilirsiniz. Crop topu festival stilinize de ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında festival stilinizi tamamlamak adına daha önce de bahsettiğimiz festival saçları yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Crop Top
festival style
festival fashion
festival modası
Festival Stili
Style
Fashion
how to wear crop top
crop top nasıl giyilir
summer style
summer fashion
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >