Crop Top Giymenin Yolları

Bella Hadid’in gardırobunun vazgeçilmezi olan crop topları, stilinize dahil etmelisiniz?

Tişört, kazak, atlet veya sweatshirt… Aslında ne giydiğinizden ziyade giydiğiniz parçanın nasıl bir modele sahip olduğu önemli. Bu noktada gardrıbonuza bol miktarda crop top parça ekleyebilirsiniz. Tabii Bella Hadid’in izinden gitmek istiyorsanız. Burada olduğunuza göre olumlu yönde düşündüğünüzü varsayıp devam edelim. 

Bütün kış sahip olabilmek ve şimdi ise varlığını koruyabilmek için uğraştığınız karın kaslarınızı göstermeye artık hazırsınız. Bu noktada tatile gitme planları içerisindeyseniz tatil bavulunuza mutlaka göbeği açıkta bırakan atletleri de dahil etmelisiniz. Eğer trendy bir görünüm peşindeyseniz fırfır detaylı bluzlara da yönelebilirsiniz. İlkbahar / Yaz 2017 sezonunda fırfır detaylı tasarımların nasıl kullanıldığını görmek içinse buraya tıklayın. Fırfır detaylı tasarımları gardırobunuz nasıl dahil edeceğinizi öğrenmek içinse buradan devam edin. 

Söz konusu athleisure trendine referans yapan parçalar ise, yüksek belli eşofman altları ile birlikte kısa kesim sweatshirt ve tişört modellerini de giyebilirsiniz. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz casual bir görünüm peşindeyseniz yüksek bel jean pantolonlar ile birlikte de crop trop parçaları giymeyi sürdürebilirsiniz. 

Crop Top
how to wear crop top
Fashion
Style
Moda
Trend
bella hadid crop top style
bella hadid
Street Style
street fashion
Sokak Modası
Sokak Stili
sokak trendleri
yaz trendleri
summer trends

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >