BASIC TRİKO NASIL GİYİLİR?

Zamansız parçaların sokak modası ile harmanlanmasına tanıklık edin.

Sezon trendlerine sadece göz ucuyla baktıktan sonra, yine bildiğinizi okuyup sadık olduğunuz moda kurallarını takip ediyorsanız, gardırobunuzun büyük bir bölümünün basic parçalardan oluştuğunu rahatlıkla tahmin edebiliriz. Hal böyle olunca, altı aylık bir süre zarfı içerisine sığdırmaya çalıştığımız trendlere kimilerine göre daha mesafeli davranabilirsiniz.

Bu sefer halihazırda gardırobunuzun içinde yer alan basic parçalardan yola çıkıp Sonbahar / Kış 2016 sezon trendlerine de gönderme yapabileceğiniz kombinlerden bahsedelim;

Özellikle Sonbahar / Kış 2016 sezonunda sokak modasındaki yerini sağlamlaştıran denimler, sadece skinny modeller ile kendilerini kısıtlamak yerine farklı yorumlarıyla da hayatımıza giriyor. Bu sefer giydiğiniz modelin bir önemi kalmıyor. Bu sezon denim pantolonunuzu olduğu gibi giymek yerine, etiket ve yamalar ile denim pantolonunuzu kişiselleştirmenizde fayda var. Aynı senaryoyu denim ceketinize de uyarlayabilirsiniz. Kişiselleştirmek için kullandığınız parçaları daha sonrasında çıkarmak isterseniz, sadece dikerek kullanabileceğiniz yama modellerine yönelebilirsiniz. Artık denim pantolonunuzu veya ceketinizi kişiselleştirdiğinizde göre sırada bu parçalar ile bir arada kullanabileceğiniz basic triko var. 

Aslında yapmanız gereken ortada; denim pantolonunuz ve hatta denim gücünü biraz daha arttırmak için denim ceketiniz ile birlikte basic trikonuzu giyebilirsiniz.

Üzerinizde basic bir triko ve düz bir pantolon olması hiç fark etmez. Sonbahar / Kış 2016 sezonunda rastlayacağınız bale pabuçlarını giymeniz yeterli. Bu sayede sezonun en önemli trendlerinden birine atıfta bulunup, zamansız görünümünüzü de sürdürebilirsiniz. Baştan aşağı siyah giydiğiniz zamanlarda kıyafetinize hareket katmak içinse desenli bir parça eklemek yerine desenli fularınızı belinize gömlek gibi bağlayabilirsiniz.

Sonbahar / Kış 2016 sezonunda ebatlarını büyüten bomber ceketler ile basic trikonuzu rahatlıkla bir arada kullanabilirsiniz. Özellikle koyu tonlara çalan bomber ceketleri hafta sonu gardırobunuzun yeni demirbaşı olarak da görebilirsiniz. 

basic triko
Triko
Casual
Street Style
street fashion
Fashion
Moda
Stil
Style
Trend
Sokak Modası
triko bluz
triko nasıl giyilir

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >