Ralph Lauren ile 50 Yıl

Tasarımcının şerefine.

Geçtiğimiz hafta New York Moda Haftası kapsamında bir çok defile gerçekleşti. Fakat gerçekleşen defilelerden sadece bir tanesi, bir ödül töreni kadar kalabalık ve ışıltılıydı.

New York Moda Haftası’nda Central Park’ta düzenlenen Ralph Lauren defilesinden bahsediyoruz. Usta tasarımcının meslekteki 50. yılının kutlandığı gecede kutlamanın yanı sıra tabii ki bir defile de vardı. Ralph Lauren’in moda sektöründeki etkiyi, onunla özdeşleşen “Americana” parçaları ve desenleri podyumda 170’ten fazla modelin sergilediği kombinlerde inceleme şansı yakaladık. Oldukça uzun süren defilede Ralph Lauren çatısı altındaki birden çok markanın yeni sezon tasarımlarını gördük.

Podyum ön sırasındaysa Tom Hiddleston, Pierce Brosnan, Anne Hathaway gibi Hollywood ünlülerinden Hillary Clinton’a, Kanye West’ten Oprah’ya ve tabii ki Anna Wintor’a kadar neredeyse herkesi görmek mümkündü.

#RL50 etiketiyle paylaşılan gecenin fotoğraflarınıysa Prens Harry ve Meghan Markle’ın hem nişan hem de düğün fotoğraflarını çeken Alexi Lubormirski çekti.

Işıltılı geceden kalan kareleri galerimizde inceleyebilirsiniz.

new york moda hastası
2019 ilkbahar/yaz defileleri
Ralph Lauren
ralph lauren 50. yıl
Tom Hiddleston
Pierce Brosnan
anne hathaway
Anna Wintour
Kanye West
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >