Maviye Odaklanın

Sonbahar alışverişinizde mavi tonlarını gardırobunuza ekleyin.

2018 sonbaharının olmazsa olmaz renklerinden biri mavi. O yüzden bu sezon için alışveriş yaparken mavi parçalara odaklanmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle gece ve elektrik mavisi oldukça trend. Defilelere göz atalım ve bu renklerin hangi modellerde kullanıldığını beraber inceleyelim.

Prabal Gurung defilesinde karşımıza gece mavisi bir elbise çıktı. Pelerin gibi görünmesini sağlayan kol kısımlarındaki parçalar elbiseye farklı bir hava katmıştı. Sonia Rykiel defilesindeki uzun elbiseyse yine koyu renk, kadife ve yere kadar uzundu. Tibi defilesindeki saten, koyu mavi tulumsa en şık parçalar arasındaydı. Sonbahar davetlerinde kurtarıcınız olacak türden.

Elektrik mavisini genel olarak ceket ve trençkotlarda gördük. Balenciaga’daki uzun ceket klasik stile sahip kadınların favorisi olacak. Eminiz bu tarzda birçok ceketiniz vardır ancak bu renkten de bir ceket edinin deriz.

Balmain defilesindeki tüylü ceket biliyorsunuz ki gecen sezon her yerdeydi. Yine hit parçalar arasında yerini alacak ceketler bu sefer mavinin tonlarında giyilecek.

Sacai defilesindeki maksi boy kare desenli trençkot ise klasik trençkotların yerini alacak. Galerimizden ilham alabilirsiniz.

Mavi
2018 renk trendleri
prabal gurung
tibi
elektrik mavisi
Sacai
Balmain
Balenciaga
2018 hit parçalar
2018 trend parçalar
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >