Urban Goat: Nişantaşı’nda Yeni Bir Soluk

Nişantaşı’nın yeni yemek adresi.

Kahvaltı menüsü, hafif atıştırmalık yiyecekleri ve ana yemek menüsüyle günün her saatine uyum sağlayabilen Urban Goat, Nişantaşı Teşvikiye’de açıldı. Şef Emir Kaan’ın, Akdeniz mutfağı başta olmak üzere dünya ve Türk mutfağının harmanlandığı seçki oldukça geniş.

Hafta sonu kahvaltısı için gittiğinizde “TheUrban GoatKahvaltı”yıdenemenizi tavsiye ediyoruz. İçerisinde çeşitli lezzetler bulunan bu serpmekahvaltıya bayılacaksınız!

Öğle yemeğiniz için hafif tatlar arıyorsanız, avokadolu ızgara somun ve tabuleliızgara kalamar salata harika bir seçenek. Akşam yemeğinde ise şefin imzasını taşıtan yemekleri mutlaka deneyin deriz. Fındık turp ve çiğ somon parçacıklarını Fındık turp, çiğ somon parçacıkları ve frambuaz sos ile hazırlanan Latin Amerika kökenli somon cevichebizim favorimiz. Yemeğin yanı sıra kahve için de mutlaka Urban Goat’auğramalısınız. Mekanda çalışanlarından biri yalnızca kahveyle ilgileniyor. Kahve çekirdeğinin bir uzman tarafından çekildiğini bilmek bile insana ayrı bir tat veriyor!

Dekorasyona gelince, mekanın beyaz ağırlıklı minimal bir tasarımı var. Bu minimal tasarıma mermer masalarla zarif bir hava verilmiş.

undefined
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >