Lego Evi
Yakın bir zamanda uçak bileti almayı planlıyorsanız rotanızı Danimarka’ya çevirin.

Yakın bir zamanda uçak bileti almayı planlıyorsanız rotanızı Danimarka’ya çevirin. Ve mümkünse Lego Evi’ne uğramadan geri dönmeyin.

Kopenhag ve New York çıkışlı tasarım firması Bjarke Ingels Group’un tasarladığı Lego Evi, 21 beyaz  bloktan meydana geliyor. Farklı zevklere, öğrenme ve eğlence anlayışına göre boyanan yapıda yer alan her bir renk, bir temayı temsil ediyor. Kırmızı kreatif yetenekleri, mavi kognitif becerileri, yeşil sosyal etkileşimleri ve sarı da duygusallığa etki eden etkinlikleri temsil ediyor. Aktivite alanlarına girmek içinse bilete ihtiyacınız olduğunu hemen ekleyelim. Mekanda yer iki sergi alanında ise Lego hayranlarının tasarladıkları ve Lego tarihi yer alıyor.

Gerçekten de içine sığabileceğiniz Lego’dan yapılmış bir dünyaya atmak ve yeniden Lego’larla oynamak için bir bahane arıyorsanız artık gayet geçerli bir sebebiniz var. Lego'lar işle haşır neşir olmak bir noktadan sonra yorucu hale gelirse ve karnınızdan gurultular yükselmeye başlarsa Lego House'un içinde bulunan üç farklı restorandan birinde yemek yiyebilirsiniz. 

TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >