Yılbaşı Partisi’nde Deneyin: Siyah Göz Makyajı

Dumanlı gözler.

Renkli makyaj trendlerinin parladığı son dönemlerde geride kalan siyah göz makyajı tahtına geri döndü. Farklı durumlara ve stilinize göre yorumlayabileceğiniz yepyeni siyah göz makyajı trendlerine yılbaşı partisinde deneyebilirsiniz.

Grunge Göz Makyajı: 90’lar rock’n roll ruhunu sevmeyen var mı? Kate Moss ve Courtney Love’ın siyah göz kalemini çekinmeden kullandığı kuyruklu eye liner trendi geri döndü. Yoğun uyguladığınız eye liner’a son rötuşu göz kapaklarınıza uyguladığınız şeffaf bir parlatıcıyla yaparak tüm ilgiyi gözlerinizde toplayabilirsiniz!

Metalik siyah: Bu noktada ilham periniz Balmain defilesinin makyörü Tom Pecheux olabilir. Modellerin göz kapaklarının tamamını siyah jel eyeliner ile kapladıktan sonra göz kapaklarının yarısına ıslak bir fırçayla bakır rengi bir pigment uygulayan Pecheux, opak siyah farla alt ve üst çerçeveyi çizdikten sonra son dokunuş olarak alt kirpik diplerine gümüş rengi pigment uygulayarak gözlerde etkileyici iz bırakmayı başarıyor!

Minimal Çizgiler: Minimal göz makyajını siyah kalemle yakalamak oldukça mümkün. Kaşınızın altından çizeceğiniz ince düz bir çizgi ve sağlıklı ve parlak bir cilt ile bu makyajı deneyebilirsiniz.

Kedi Gözü: Cesur makyaj sevenlerdenseniz kedi gözü tam size göre olabilir. Siyah kalemle göz kapaklarının dışına taşan abartılı ve verev bir siyah çizgi çektikten sonra bir fırça yardımıyla kalemi dağıtıp buğulu kedi gözlerine kavuşabilirsiniz. Siyah far ile göz etrafındaki çerçeveyi belirginleştirdikten sonra hazırsınız! Makyajınızın bulaşmaması için göz altlarına peçete koyabilirsiniz.

smokey eye make up
eye make up
make up for party
party look
Yılbaşı
yeni yıl partisi
yeni yıl partisi makyajı
Makyaj
Makyaj Trendleri
trends
Style
parti stili
Grunge
rock chic
metallic
minimal
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >