‘Yeni Yıl Yeni Ben’ Makyajı

2019’a adım attığınız gece için...

2018’i geride bırakmak üzereyiz… Yeni yıla majör güzellik değişimleriyle girmek, heyecan uyandıran kararların başını çekiyor. Kimi saç rengiyle oynarken, kimi estetik müdahalelerle kalıcı değişimler tercih ediyor… Şimdi, yılın devamında sizinle beraber olacak bu güzellik ataklarını bir kenara koyalım ve sizi yeni yıl partisine ışınlayalım. 2019’a girmek üzere olduğunuz o eğlenceli saatlerde nasıl bir makyaj yapmayı düşünüyorsunuz? Bizim size bir tavsiyemiz var: New Year New Me Makeup. Yani, ‘yeni yıl, yeni ben’ makyajı.   

* Adından da anlaşılacağı üzere, ‘yeni yıl, yeni ben makyajı’ yoğun pigmentlerin yanı sıra yüzde boyut illüzyonlarını ifade ediyor. Yanaklar, gözler ve buru oyuna dahil.  

* Güçlü bir kontür paletine ek olarak kırmızı rujunuzu bu makyaja dahil edin.  

* Yüzünüzdeki ton eşitsizliklerini giderdikten sonra kontür paletinizi elinize alın ve elmacık kemiklerinize 3 çizerek yanaklarınızı belirginleştirin.  

* Ardından, burnunuzun altına biraz gölge vererek daha kalkık gösterin.  

* Gözlerinizin katlanma bölgelerinde de aynı gölge illüzyonunu uyguladıktan sonra maskaranızı uygulayın. Dilerseniz gözlerinizi daha derin göstermek içn st göz kapağınızın içine siyah ya da koyu kahverengi göz kalemi çekebilirsiniz. Gece, yılbaşı gecesi. Yüksek pigmentli ve ışıltılı beyaz bir farı göz pınarlarınıza uygulayın.  

* Allık ve aydınlatıcı etabından sonra sırada kırmızı rujunuz var. Dudak kaleminizle dudaklarınızı çerçeveledikten sonra kırmızı rujunuzla içini doldurun…

Partiye hazırsınız!

Yeni Yıl
yılbaşı partisi
Yeni Yıl Makyajı
yılbaşı partisi makyajı
make up
makyaj stili
Beauty
2019 yılbaşı makyajı
Parti Makyajı
glitter
< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >