Venedik Film Festivali Güzellik Görünümleri

Kırmızı halıdan ilham alın!

Geçen hafta Venedik Film Festivali’nin kırmızı halısını incelemiştik. Şimdiyse saç-makyaj görünümlerine göz atalım.

Barbara Palvin bu sezonun en trend topuz modellerinden biriyle Venedik Film Festivali’ne katıldı. Güzelliğini hafif ışıltılı bir far ve pembe bir ruj ile öne çıkarırken, ten makyajını sade tuttu. Alt kirpik diplerine de kalem uygulayarak gözlerini ön plana çıkardı. Ensede topladığı saçlarıyla romantik bir hava yakalayan ünlü model abartmadan uyguladığı eyeliner ile dikkat çekti.

Berenice Bejo, kaküllü açık saçları ve koyu göz makyajıyla dikkatleri üzerine çekti. Göz makyajını koyu yapan Bejo’nun ten ve dudak makyajında sadelikten yanaydı.

Mia Goth, saçlarını iyice yapıştırarak bir ense topuzu yaptı. Gölgeli göz makyajı ve kırmızı ruju ile dikkatleri üzerine çekti. Kendisiyle özdeşleşen 'yok gibi' kaşlarınıysa bu haliyle bıraktı.

Bianca Balti bu sezonun omuzlara doğal bir şekilde düşen saç trendini uygulayarak kırmızı halıda boy gösterdi. Hafif dalgalı doğal saçlarını kaşlarına kadar sürdüğü turuncu far ve kırmızı ruj ile tamamladı.

Cate Blanchett ise bob kesim saçlarını dalgalı ve geriye yatırılmış şekilde kullandı. Makyajı ise doğal bir görünümdeydi.

75. venedik film festivali
75. venedik film festivali güzellik görünümleri
barbara palvin
berenice bejo
mia goth
bianca balti
Cate Blanchett
TARZINIZI BU ÜRÜNLERLE TAMAMLAYIN

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >