TURUNCU DUDAKLAR

Kırmızı ve pembeden sonra yazın rengi turuncu.

Bu sene yaz çok zor gelmiş olsa da biz yaz renklerine geçişimizi yaptık bile. Özellikle makyaj rutininize ekleyerek siz de yazın enerjisini hissedebilirsiniz. Podyumlarda gördüğümüz ve günlük hayatımıza kolayca kopyalayabileceğimiz turuncu rujların en önemli özelliği ise her türlü makyaj stiline uyum sağlayabilmesi.

Bir geceye davetlisiniz ve gözleriniz için dikkat çekici bir makyaj yapacaksınız. Göz-dudak dengesini turuncu renk rujlar ile korumaya çalışmanıza gerek yok. Ağır göz makyajınız ile turuncu rujunuzu birlikte kullanabilirsiniz.

Hafif bir makyajdan yanasınız ve dudaklarınız ile fark yaratmak istiyorsunuz. Devreye yine turuncu ruj giriyor. Makyajınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. Turuncu renkli rujları alışveriş listenize hemen ekleyin.

Turuncu rujlar için göz-dudak dengesinin dışında kalıyor dedik ama saç-makyaj dengesini iyi sağlamak gerekli. Turuncu renkli bir ruj kullanacağınızda, saçlarınıza sade bir model verdiğinizden emin olun. Yoksa dikkati yüzünüzden saçlarınıza çekmiş olursunuz. 

güzellik trendi
Güzellik
turuncu dudaklar
orange lips
lipstick
Turuncu
Beauty Trends
summer beauty
yaz makyajı
Makyaj Trendleri
make up trends
yaz trendleri

< ÖNCEKİ HABER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
SONRAKİ HABER >